MINA OLEN LEISI

 

2021. aastal otsustasin luua kogukonna, mis on kooskõlas minu elu, kire ja väärtustega. Asutasin ettevõtte, et levitada teadmisi, juhtida teed täisväärtusliku elu poole ja luua turvaline ruum, kus kõik saaksid tunda kuuluvust ja mõistmist.

Minu eesmärk on aidata inimestel leida oma tõde ja elada seda täielikult.
Soovin anda Sulle tööriistad, et lasta lahti kõigest, mis Sind ei teeni ning leida oma tõeline eesmärk ja anne.

Minu sügavaim soov on inspireerida ja juhatada Sind sinu ainulaadsuse juurde ning mitte lasta end mõjutada välistest piirangutest, mis Sind ei teeni.

MINU LUGU

 

Ma olen tundnud end "teistsugusena" nii kaua, kui ma mäletan. Mul on alati olnud palju sõpru, kuid ma ei ole kunagi kuulunud ühtegi gruppi. Empaatia eraldatute vastu ja nende kaitsmine, kes olid "erinevad", ei olnud minu jaoks võõras. Kasvasin üles perekonnas, kus erinevust peeti
tugevuseks. Ma ei kartnud üksi seista. Iseseisvus viis mind isegi selleni, et veetsin oma vaba aja lastekodudes lastega koos mängides ja õppides. Seega sai sellest minu tugevus. Ma ei tundnud vajadust kohaneda. Sellise veendumusega üleskasvamine on andnud mulle jõudu olla üdini mina.

Kuigi teiste inimeste aitamine täitis minu südame, ei olnud see "normaalne". Seega suunasin oma tähelepanu sellele, et olla "normaalne". Hakkasin kohanduma ühiskonna suuremale survele - käisin mitmes koolis, mul oli kõrgepalgaline töökoht, ma reisisin ümber maailma ja mul oli ühiskonna silmis ideaalne elu. Ma küll elasin seda elu, kuid mingil põhjusel ei täitnud see kunagi täielikult mu südant. Ettekirjutatud eluteed järgides olin kaotanud sideme iseendaga, sellega, mis oli minu jaoks oluline ja mis pani mu südame kiiremini lööma. Ma teadsin, et midagi on puudu.

Kui olin 24-aastane, olin sunnitud depressiooni diagnoosi tõttu kõigest sellest eemale astuma. Kõige raskemad hetked kannavad endas suurimaid kingitusi. Depressioon oli haigus, mis sundis mind astuma eemale elust, mis ei teeninud mind ja leidma tee tagasi oma tõelise mina juurde. Ilusa fassaadi taga oli tüdruk, kes tundis end kadununa ja üksildasena ning vajas olla kuuldud. Tugev sihikindlus aitas mul hästi seista enda eest ja saavutada seatud eesmärke, kuid pidin siiski endale tunnistama, et kõige tähtsam on järgida omaenda ainulaadset teed ja mitte üritada sobituda sellega, mida ühiskond või keegi teine mulle ette kirjutab.

Teine suur õppetund sellest eluperioodist oli see, et nii oluline kui ka poleks üksi seista, on sama oluline olla haavatav ja omada teisi inimesi, kellele toetuda. Ükskõik kui iseseisvad me ka poleks, tuleb alati aeg, mil ka kõige tugevamad vajavad abi ja tuge. Armastus on meie suurim tervendaja ja mitte ainult enesearmastus, vaid ka seotus teiste inimestega.

Mul kulus kümme aastat, et taas avastada kogu mina olemise spekter - töötades läbi oma traumade, uskumuste, mustrite, kogemuste ja hirmude.
Ma õppisin lakkamatult, selgitasin välja, mis mul puudu oli, kuidas aidata ennast ja kuidas aidata teisi. Eneseotsingu protsess on lõputu, kuid ma olen seda läbinud suure sihikindlusega. Täna elan elu, mis on täis armastust, rõõmu ja tasakaalu.

Minu eesmärk on jagada seda teadlikkust, mida olen oma teekonna ja õpingute käigus omandanud, kõigi nendega, kes on selleks valmis. Sest üht võin ma lubada- et lõpuks on see kõik seda väärt. Kohtumine iseendaga ja teistega ühendamine on olnud minu jaoks kõige rahuldust pakkuvam kogemus. Ma soovin, et ka Sina saaksid sama kogeda- olgu see siis koos minuga, üksi või kellegi teise toel.

MINU KOGEMUS

 

Ma olen alati valinud õppida midagi, mida mulle meeldib teha.

Tantsides balletti 6-aastaselt, jätkasin tantsuõpinguid pärast keskkooli Trinity Labanis Londonis. Ma jätkasin oma bakalaureuse tantsuõpinguid Kingstoni Ülikoolis.

Aastaid hiljem tegin oma elus 180-kraadise pöörde ja läksin õppima rahvusvahelist ärijuhtimist Estonian Business School-i. Õpingute kõrval oli mul võimalus saada palju praktikat, töötades mitmete ettevõtete tegevjuhina.

Ühel hetkel oli aga eneseareng minu südame võitnud. Enam polnud küsimust, kas liikuda edasi oma unistuse suunas. Alustasin pereteraapia õpinguid Eesti Pereteraapia Koolis.

See innustas mind õppima veelgi rohkem inimestega töötamise kohta.
Nüüdseks olen lõpetanud ka Mindvalley sertifitseeritud coachingu õpingud, Osho meditatsiooniõpetaja õpingud Eesti Meditatsioonikoolis ja hüpnoterapeudi õpingud maailmakuulsad
hüpnoterapeudi Anil Chandwani käe all.

Minu eesmärk on aidata oma klientidel mõista, mida nad elus tõeliselt soovivad kogeda ja aidata neil sinna jõuda. Täna on mul oma ettevõte, kus töötan nii individuaalsete klientidega kui ka gruppidega. Lisaks on mul podcast nimega No Limits koos Life Coach Leisiga.

Broneeri sessioon minuga

Loe lisaks minu pakutavate teenuste kohta,
et ka Sina saaksid ühenduda  oma tõelise minaga ja olla päriselt Sina ise.

Coaching

Life coaching aitab Sinul selguse ja enesekindlusega saavutada oma eesmärke suhetes, karjääris, rahaasjades ja enesearengus.

Loe rohkem  

 

Pereteraapia

Uurime põhjalikumalt Sinu peremustreid, suhteid ja lapsepõlve, et elada teadlikumalt ja luua rahuldustpakkuvad suhted.

Loe rohkem 

Paariteraapia

Tugevdage oma suhet ja ületage takistusi paariteraapia abil - arendage tõhusaid suhtlusoskusi tervema ja õnnelikuma partnerluse saavutamiseks.

Loe rohkem 

Meditatsioon

OSHO aktiivsed meditatsioonid toimivad tööriistadena, mis aitavad meil vabastada oma emotsioone ja leida tee vaikuse ja sisemise rahu juurde. See aitab leida kohalolekut igapäevaelus.

 Loe rohkem 

Personaalne programm

Koostan just Sinu jaoks isikliku programmi, mis põhineb erinevatel teraapiatehnikatel ja praktikatel, et saavutada Sinu soovitud tulemus.

Loe rohkem 

Broneeri aeg nüüd

Liitu uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab teada uutest teenustest, pakkumistest ja meie loodud sisust

Soovitused